Termíny

Workshopy organizují jednotlivá Centra kolegiální podpory  v těchto termínech:

školní rok 2017/2018

Září 2017 – Diagnostika dítěte předškolního věku I

18. září – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (Středočeský kraj)
19. září – Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba (Moravskoslezský kraj)
20. září – MŠ Kohoutek (Hlavní město Praha)
20. září – MŠ Slunečnice (Královéhradecký kraj)
20. září – MŠ Horní Bříza (Plzeňský kraj)
21. září – MŠ Divadelní náměstí (Karlovarský kraj)
21. září – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (Olomoucký kraj)
26. září – Základní škola a mateřská škola Liběšice (Ústecký kraj)
26. září – MŠ Pohádka (Kraj Vysočina)
26. září – MŠ Lentilka, Lužánky (Jihomoravský kraj)
26. září – MŠ Ptáčata (Zlínský kraj)
26. září – MŠ Slavonice (Jihočeský kraj)
27. září – MŠ Sluníčko Turnov (Liberecký kraj)

ŘÍJEN 2017  – Diagnostika dítěte předškolního věku II

10. října – MŠ Pohádka (Kraj Vysočina) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
11. října – MŠ Slunečnice (Královéhradecký kraj)
11. října – MŠ Sluníčko Turnov (Liberecký kraj)
17. října – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice – PROBĚHNE DODATEČNĚ DIAGNOSTIKA I. (Středočeský kraj)
17. října – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba(Moravskoslezský kraj)
18. října – MŠ Kohoutek (Hlavní město Praha)
18. října – Základní škola a mateřská škola Liběšice (Ústecký kraj)
18. říjnaMateřská škola Kvítek, Bystré (Pardubický kraj)
19. října – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (Karlovarský kraj)
19. října – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (Olomoucký kraj)
26. října – MŠ Ptáčata (Zlínský kraj)
31. října –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (Jihomoravský kraj)

LISTOPAD 2017 – MOTORIKA I

8. listopadu – MŠ Slunečnice (Královéhradecký kraj)
8. listopadu – MŠ Sluníčko Turnov (Liberecký kraj)
14. listopadu – Základní škola a mateřská škola Liběšice (Ústecký kraj)
14. listopadu – MŠ Horní Bříza (Plzeňský kraj)
14. listopadu – MŠ Pohádka (Kraj Vysočina) – PROBĚHNE DOPLNĚNÍ WORKSHOPU DIAGNOSTIKA II
15. listopadu – MŠ Kohoutek (Hlavní město Praha)
15. listopadu – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba(Moravskoslezský kraj)
15. listopadu – Mateřská škola Kvítek, Bystré (Pardubický kraj)
16. listopadu MŠ Slavonice (Jihočeský kraj)
21. listopadu – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice – PROBĚHNE DODATEČNĚ DIAGNOSTIKA II (Středočeský kraj)
21. listopadu –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (Jihomoravský kraj)
23. listopadu – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (Karlovarský kraj)
23. listopadu – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (Olomoucký kraj)
29. listopadu – MŠ Ptáčata (Zlínský kraj)

prosinec 2017 – MOTORIKA Ii

6. prosince – MŠ Sluníčko Turnov ( 071 Liberecký kraj)
6. prosince – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj)
11. prosince – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE MOTORIKA I
12. prosince – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE MOTORIKA I – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
12. prosince –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj)
12. prosince – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj)
13. prosince – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj)
13. prosince – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj)
14. prosince – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
14. prosince MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj)
14. prosince – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj)
14. prosince – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
14. prosince – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)
20. prosince – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA

LEDEN 2018 – ZRAK

9. ledna – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE MOTORIKA II
10. ledna – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
10. ledna – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
10. ledna – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj)
17. ledna – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha)
17. ledna – MŠ Sluníčko Turnov ( 071 Liberecký kraj)
17. ledna – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj)
18. ledna – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj)
18. ledna – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj)
23. ledna – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE MOTORIKA II
23. ledna –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
25. ledna MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj)
31. ledna – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj)
31. ledna – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)

ÚNOR 2018 – PROSTOR A ČAS

7. února – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj)
13. února – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE ZRAK
14. února – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj)
14. února – MŠ Sluníčko Turnov (071 Liberecký kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
15. února – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj)
15. února – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj)
15. února – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
20. února –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj)
21. února – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha)
21. února – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj)
22. února – MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj)
27. února – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE ZRAK
28. února – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
28. února – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)

BŘEZEN 2018 – MATEMATIKA

7. března – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj)
13. března – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE PROSTOR A ČAS
14. března – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj)
14. března– MŠ Sluníčko Turnov (071 Liberecký kraj)
15. března – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj)
15. března – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj)
15. března – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
20. března – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE PROSTOR A ČAS
20. března –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj)
21. března – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha)
21. března – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
22. března – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj)
22. března – MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj)
28. března – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)

duben 2018 – ŘEČ i

10. dubna – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE MATEMATIKA
11. dubna – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj)
11. dubna– MŠ Sluníčko Turnov (071 Liberecký kraj)
11. dubna – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj)
12. dubna – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
17. dubna – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE MATEMATIKA
18. dubna – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha)
18. dubna – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj)
19. dubna – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj)
19. dubna – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj)
19. dubna – MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVY
24. dubna –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj)
25. dubna – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
26. dubna – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj)

KVĚTEN 2018 – ŘEČ ii

9. května – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj)
9. května – MŠ Sluníčko Turnov (071 Liberecký kraj)
10. května – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
10. května – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
15. května – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE ŘEČ I
15. května – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE ŘEČ I
15. května –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj)
16. května – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha)
16. května – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj)
16. května – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj)
17. května – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj)
17. května – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj)
17. května – MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
! 21.-22. KVĚTNA: SETKÁNÍ VEDOUCÍCH PRACOVNÍKŮ CKP  II. ETAPY V PRAZE !
30. května – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)

ČERVEN 2018 – LIBOVOLNÉ TÉMA

6. června – Základní škola a mateřská škola Liběšice (061 Ústecký kraj)
6. června – MŠ Sluníčko Turnov (071 Liberecký kraj)
7. června – MŠ Horní Bříza (041 Plzeňský kraj)
12. června – MŠ Pohádka (101 Kraj Vysočina) – PROBĚHNE ŘEČ II
12. června – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (021 Středočeský kraj) – PROBĚHNE ŘEČ II
12. června –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (111 Jihomoravský kraj)
13. června – MŠ Slunečnice (081 Královéhradecký kraj)
13. června – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba (131 Moravskoslezský kraj)
14. června – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (051 Karlovarský kraj) – SUPERVIZNÍ NÁVŠTĚVA
14. června – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (121 Olomoucký kraj)
14. června – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)
16. června – MŠ Slavonice (031 Jihočeský kraj)
! 19.-20. ČERVNA: SETKÁNÍ VEDOUCÍCH PRACOVNÍKŮ CKP  I.  a II. ETAPY V BRNĚ !
20. června – Mateřská škola Kvítek, Bystré (091 Pardubický kraj)
21. června – MŠ Kohoutek (011 Hlavní město Praha)
27. června – MŠ Ptáčata (141 Zlínský kraj)