Termíny

Workshopy organizují jednotlivá Centra kolegiální podpory v těchto termínech:

LISTOPAD – MOTORIKA I

8. listopadu – MŠ Slunečnice (Královéhradecký kraj)
8. listopadu – MŠ Sluníčko Turnov (Liberecký kraj)
14. listopadu – Základní škola a mateřská škola Liběšice (Ústecký kraj)
14. listopadu – MŠ Horní Bříza (Plzeňský kraj)
14. listopadu – MŠ Pohádka (Kraj Vysočina)
15. listopadu – MŠ Kohoutek (Hlavní město Praha)
15. listopadu – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba(Moravskoslezský kraj)
15. listopadu – Mateřská škola Kvítek, Bystré (Pardubický kraj)
16. listopadu MŠ Slavonice (Jihočeský kraj)
21. listopadu – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice – PROBĚHNE DODATEČNĚ DIAGNOSTIKA II. (Středočeský kraj)
21. listopadu –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (Jihomoravský kraj)
23. listopadu – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (Karlovarský kraj)
23. listopadu – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (Olomoucký kraj)
30. listopadu – MŠ Ptáčata (Zlínský kraj)

ŘÍJEN – Diagnostika dítěte předškolního věku II

10. října – MŠ Pohádka (Kraj Vysočina)
11. října – MŠ Slunečnice (Královéhradecký kraj)
11. října – MŠ Sluníčko Turnov (Liberecký kraj)
17. října – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice – PROBĚHNE DODATEČNĚ DIAGNOSTIKA I. (Středočeský kraj)
17. října – Mateřská škola logopedická,Ostrava-Poruba(Moravskoslezský kraj)
18. října – MŠ Kohoutek (Hlavní město Praha)
18. října – Základní škola a mateřská škola Liběšice (Ústecký kraj)
18. říjnaMateřská škola Kvítek, Bystré (Pardubický kraj)
19. října – MŠ Divadelní náměstí, Cheb (Karlovarský kraj)
19. října – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (Olomoucký kraj)
26. října – MŠ Ptáčata (Zlínský kraj)
31. října –  MŠ Lentilka, Lužánky, Brno (Jihomoravský kraj)

Září – Diagnostika dítěte předškolního věku I

18. září – Základní škola a mateřská škola Hovorčovice (Středočeský kraj)
19. září – Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba (Moravskoslezský kraj)
20. září – MŠ Kohoutek (Hlavní město Praha)
20. září – MŠ Slunečnice (Královéhradecký kraj)
20. září – MŠ Horní Bříza (Plzeňský kraj)
21. září – MŠ Divadelní náměstí (Karlovarský kraj)
21. září – Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3 (Olomoucký kraj)
26. září – Základní škola a mateřská škola Liběšice (Ústecký kraj)
26. září – MŠ Pohádka (Kraj Vysočina)
26. září – MŠ Lentilka, Lužánky (Jihomoravský kraj)
26. září – MŠ Ptáčata (Zlínský kraj)
26. září – MŠ Slavonice (Jihočeský kraj)
27. září – MŠ Sluníčko Turnov (Liberecký kraj)